Wywiady

PŁYWACKI RENTGEN - AGATA NASKRĘT

Jarek Blazek 2013-04-10 19:02

W dniu dzisiejszym gościem wywiadu jest kolejna pływaczka z Bydgoszczy, tym razem jednak z klubu MKS Astoria Bydgoszcz, która dzięki swoim wynikom uzyskiwanym w ostatnich sezonach jest już znana wszystkim seniorkom w Polsce, szczególnie tym pływającym stylem grzbietowym. Niesamowicie zdolna, pracowita i twardo stąpająca po ziemi. O planach na najbliższe miesiące i innych miłych sprawach rozmawialiśmy z Agatą Naskręt.

PŁYWACKI RENTGEN - KACPER STOKOWSKI

Jarek Blazek 2013-03-27 15:38

Gościem dzisiejszego odcinka PŁYWACKIEGO RENTGENA będzie młodziutki pływak z Warszawy, który wprawił w osłupienienie swoimi wynikami podczas Mistrzostw Polski 14-to latków. Mimo swojego młodego wieku jest to zawodnik bardzo ułożony, świadomy swoich celów oraz tego, co robi. Z wywiadu wynika, że trener dla niego to osoba najważniejsza w ich pracy i w pełni mu ufa, co niestety nie zawsze ma miejsce w rzeczywistości a moim zdaniem jest podstawą uzyskiwania wyników na najwyższym poziomie. Przed Wami Kacper Stokowski!

PŁYWACKI RENTGEN - ANNA KOZŁOWSKA

Jarek Blazek 2013-03-20 20:03

Gościem dzisiejszego "Rentgena" jest osoba z MUKS Piętnastka Bydgoszcz. Ania Kozłowska, bo o niej mowa - to jedna z niewielu zawodniczek w krajowej czołówce, która potrafi pływac wszystkim - świetnie pływa grzbietem, delfinem, zmiennym...podejrzewam, że w stylu dowolnym też potrafiłaby zrobic małe przemeblowanie w czołówce. Pierwsza zawodniczka, która spotkałem, która w ciągu jednej nocy śpi dwa razy... zapraszam do lektury :)

PŁYWACKI RENTGEN - DAWID PIETRZAK

Jarek Blazek 2013-03-13 20:56

W dniu dzisiejszym gościem naszego "RENTGENA" jest osoba, która na ostatnich Mistrzostwach Polski w Gliwicach była jedną z jaśniejszych postaci konkurencji męskich. Pływak nietuzinkowy, wszechstronnie uzdolniony. O celach na przyszłość, pływaniu, sukcesach i porażkach oraz życiu codziennym udało nam sie porozmawiać z Dawidem Pietrzakiem z MUKS 15 Bydgoszcz! Zapraszamy do lektury

PŁYWACKI RENTGEN - JOWITA SIEŃCZYK

Jarek Blazek 2013-03-06 20:02

Dzisiaj gościem „PŁYWACKIEGO RENTGENA” jest osoba jak zwykle z resztą  wyjątkowa. Dziewczyna, która wypełniła minimum na MŚ w Istambule lecz z przyczyn formalnych nie mogła na nie pojechać. Ambitna, waleczna, wszechstronnie uzdolniona pływaczka z województwa lubelskiego, która miejmy nadzieje już niedługo będzie sławna nie tylko w Polsce… Miło mi Wam przedstawić Jowitę Sieńczyk!

PŁYWACKI RENTGEN - MATEUSZ ARNDT

Jarek Blazek 2013-02-27 19:25

W dniu dzisiejszym gościem naszego wywiadu jest młodziutki, bardzo utalentowany, mocno stąpający po ziemi zawodnik Delfina Gdynia. Pomimo swoich dużych jak na swój wiek sukcesów pozostaje cały czas tą samą osobą, zawsze uśmiechnięty, grzeczny, pomocny – wiem bo znam go dobrze, działamy w tym samym okręgu. Przed nim już pojutrze najważniejsze zawody tego sezonu. O czym opowiedział nam Mateusz Arndt? Zapraszam…

 

PŁYWACKI RENTGEN - JUSTYNA BURSKA

Jarek Blazek 2013-02-20 20:59

W dzisiejszym wywiadzie przedstawiamy sylwetkę młodej, perspektywicznej, niezwykle pracowitej i sympatycznej pływaczki długodystansowej, wielokrotnej medalistki Mistrzostw Polski juniorek, medalistki Mistrzostw Polski seniorek, trenującej w Uczniowskim Klubie Sportowym "Piątka" Konstantynów Łódzki. Jest to zawodniczka, która największe swoje sukcesy zaczyna osiągać wchodząc w wiek seniorski, co jest oznaką tego, że znakomicie jest prowadzona przez swojego trenera. O co zapytaliśmy Justynę Burską? Zapraszam do lektury :)

PŁYWACKI RENTGEN - MICHAŁ POPRAWA

Jarek Blazek 2013-02-14 16:41

Z jednodniowym opóźnieniem ,z przyczyn od nas niezależnych, prezentujemy Wam wywiad z jednym z tzw. "młodych wilków" polskiego pływania - juniorem ostro mieszającym w czołówce seniorskiej w Polsce.Zawodnikiem, który w debiucie na światowym czempionacie w Stambule dostał się do finału tej imprezy. Zawodnik to nietuzinkowy - mało takich mamy, co w wieku 18 lat potrafią złamać na 200 m stylem motylkowym barierę 1:54. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Michałem Poprawą.

PŁYWACKI RENTGEN - ANGELIKA WIKIEŁ

Jarek Blazek 2013-02-06 20:12

W dniu dzisiejszym gościem naszego "rentgena" będzie bardzo młoda i bardzo utalentowana żabkarka wywodząca się z miejscowości Ostrołęka, aktualnie uczennica raciborskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego, która szkoli sie tam pod okiem Pana Piotra Generalczyka. Zapraszam do przeczytania kilku zdań, które wymieniliśmy z Angeliką Wikieł.

PŁYWACKI RENTGEN - TOMASZ POLEWKA

Jarek Blazek 2013-01-30 19:11

W dniu dzisiejszym kilka chwil poświęcił nam znakomity grzbiecista - 18-latek, który reprezentował barwy Polski podczas ostatnich Mistrzostw Świata na pływalni w Stambule.Tomek Polewka od początku swojej przygody jest związany z jednym klubem - UKS RUCH Grudziądz, tego samego klubu z którego wywodzi się olimpijczyk Maciej Hreniak. Zapraszamy do lektury :)

Imię nazwisko:Tomasz Polewka
Data i miejsce urodzenia: 05.08.1994 Grudziądz
Klub macierzysty:UKS Ruch Grudziądz
Klub obecny:UKS Ruch Grudziądz
Trener prowadzący:Adam Kopczyński

PŁYWACKI RENTGEN - KASIA BARANOWSKA

Jarek Blazek 2013-01-23 20:47

Gościem dzisiejszego odcinka PŁYWACKIEGO RENTGENA jest osoba nietuzinkowa. Zawodniczka bardzo doświadczona, finalistka Igrzysk Olimpijskich w Pekinie na 200 m stylem zmiennym, wieloktorna medalistka imprez mistrzowskich każdego formatu, aktualna rekordzistka Polski w stylu zmiennym. W roku 2008 znalazła inną drogę i rzuciła pływanie, rzuciła po to, by 4 lata później powrócić z tęsknoty. Kilka chwil znalazła specjalnie dla Was Katarzyna Baranowska! Zapraszamy do lektury!

PŁYWACKI RENTGEN - FILIP ZABOROWSKI

Jarek Blazek 2013-01-16 20:34

W drugim naszym wywiadzie z serii PŁYWACKI RENTGEN "prześwietliliśmy kolejnego obiecujacego zawodnika. Tym razem jest to uczeń szczecińskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego, który w swojej karierze został Mistrzem Polski Seniorów na krótkiej i długiej pływalni, reprezentował też Polskę na Pucharach Świata i niedawnych Mistrzostwach Świata na krótkiej pływalni w Stambule, które odbyły sie w grudniu. Filip opowiedział nam o...przeczytajcie sami, o czym...

 

PŁYWACKI RENTGEN - AGATA MAGNER

Jarek Blazek 2013-01-09 21:19

Rozpoczynamy serię wywiadów, którą nazwaliśmy "PŁYWACKI RENTGEN". Chcemy, abyście mogli, co środę, bacznie się przyjrzeć pływackim talentom naszego kraju, ale nie tylko. Na pierwszy ogień wzięliśmy utalentowana Agatę Magner, uczennicę krakowskiej SMS, która była najmłodszą zawodniczką w polskiej ekipie na Mistrzostwach Świata na krótkiej pływalni w Istambule. Serdecznie zapraszamy do lektury