Polska

Uwaga pływacy z rocznika 2007 i 2008 – zapraszamy do Gliwic do oddziału Mistrzostwa Sportowego w pływanie

Iwona Bohosiewicz 2022-04-05 21:45

Klub Pływacki „Sikret” Gliwice oraz Dyrekcja III Liceum Ogólnokształcącego w Gliwicach zapraszają do oddziału Mistrzostwa Sportowego w pływaniu zawodników z rocznika 2007 i 2008. Oferta skierowana jest do zawodników, którzy chcą łączyć treningi sportowe z nauką w klasie o profilu biologiczno-chemicznym z rozszerzonym językiem angielskim. W ramach oddziału sportowego oferujemy:

- treningi na basenie 50m w którym regularnie odbywają się zawody rangi Mistrzowskiej
- dostęp do wszechstronnej i nowoczesnej bazy sportowej
- możliwość zakwaterowania w internacie
- doświadczoną kadrę szkoleniową, trenerów wielokrotnych Mistrzów Polski w pływaniu
- wyjazdy na zawody i zgrupowania
- możliwość zdobycia wielu uprawnień i kursów
- naukę w szkole o wysokim poziomie nauczania

Klub Pływacki „Sikret” Gliwice to dynamicznie rozwijający się od kilkunastu lat klub sportowy, zrzeszający ponad 300 pływaków. Skoordynowane szkolenie prowadzimy dwutorowo poprzez system klas sportowych i zajęcia sekcji pływackiej na wielu poziomach umiejętności. Aktualnie na terenie Miasta Gliwice koordynujemy zajęcia treningowe w 10 klasach sportowych. Dzięki bardzo dobrej współpracy z Samorządem Miasta Gliwice, klub wszystkie zajęcia treningowe realizuje w Krytej Pływalni „Olimpijczyk” o wymiarach olimpijskich. Zawodnicy klubu to Mistrzowie Polski juniorów, wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski juniorów i seniorów, rekordziści Polski oraz członkowie Kadry Narodowej Juniorów w pływaniu.

Informacje dostępne na stronie Klubu Pływackiego „Sikret” Gliwice www.sikret-plywanie.pl oraz na stronie szkoły www.zso8.gliwice.pl. Polecamy też naszą stronę klubową na FB.

Kontakt do trenera Klubu Pływackiego "Sikret" Gliwice mgr Michała Matuszewskiego 605 640 701

Zapraszamy do Gliwic.