Typ:
Wszystko
×
Zasięg:
Okręgowe
×
Data:
Wszystko
×
Zawody Okręgowe
IV Grand Prix Warmii i Mazur w pływaniu
Rozpoczęcie: 14/12/2019 Zakończenie: 15/12/2019
Olsztyn
Od Młodzika do Olimpijczyka drugie eliminacje w sezonie 2019/2020
Rozpoczęcie: 14/12/2019 Zakończenie: 14/12/2019
Warszawa
Środkowoeuropejski Puchar Młodzieży w pływaniu w płetwach
Rozpoczęcie: 14/12/2019 Zakończenie: 14/12/2019
Jastrzębie Zdrój
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego
Rozpoczęcie: 14/12/2019 Zakończenie: 15/12/2019
Zabierzów
IV Neptun International Swimming Meeting
Rozpoczęcie: 14/12/2019 Zakończenie: 14/12/2019
Świdnica
Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - I runda
Rozpoczęcie: 08/12/2019 Zakończenie: 08/12/2019
Lublin
Andrzejkowe Zawody Pływackie 2019
Rozpoczęcie: 07/12/2019 Zakończenie: 07/12/2019
Dzierżoniów (25m)
Akademickie Mistrzostwa Śląska w pływaniu
Rozpoczęcie: 07/12/2019 Zakończenie: 07/12/2019
Katowice
Ogólnopolskie Zawody Pływackie Barbórka 2019
Rozpoczęcie: 07/12/2019 Zakończenie: 07/12/2019
Głogów
Mistrzostwa Europy w Pływaniu Ekstremalnym na czas
Rozpoczęcie: 07/12/2019 Zakończenie: 08/12/2019
Gdańsk
Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI - lecia klubu MPKS Orka o Puchar Prezydenta Krzysztofa Kosińskiego
Rozpoczęcie: 07/12/2019 Zakończenie: 07/12/2019
Ciechanów
Podkarpacka Liga Pływacka Dzieci 10-11 lat jesień 2019 - III edycja
Rozpoczęcie: 07/12/2019 Zakończenie: 07/12/2019
Mielec
Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego z okazji Jubileuszu 15-lecia Klubu
Rozpoczęcie: 05/12/2019 Zakończenie: 05/12/2019
Ożarów Mazowiecki
Mistrzostwa Szkół Województwa Lubelskiego - FINAŁ
Rozpoczęcie: 04/12/2019 Zakończenie: 04/12/2019
Lublin
Mikołajkowe Mistrzostwa Województwa łódzkiego 12,13 latków
Rozpoczęcie: 04/12/2019 Zakończenie: 04/12/2019
Łódź
Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci Św. Mikołaj Na Fali
Rozpoczęcie: 01/12/2019 Zakończenie: 01/12/2019
Zielona Góra
Mikołajkowe Zawody Pływackie
Rozpoczęcie: 01/12/2019 Zakończenie: 01/12/2019
Ustronie Morskie
Zawody z Okazji Otwarcia Krytej Pływalni w Andrychowie Sobota Pływacka
Rozpoczęcie: 30/11/2019 Zakończenie: 30/11/2019
Andrychów
Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności Stylowej i Wytrzymałości. Miting Pływacki Laguna Cup 2019
Rozpoczęcie: 30/11/2019 Zakończenie: 30/11/2019
Gryfino
43 edycja zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka - runda 6
Rozpoczęcie: 30/11/2019 Zakończenie: 30/11/2019
Lublin
Mistrzostwa Buska-Zdroju w Pływaniu
Rozpoczęcie: 30/11/2019 Zakończenie: 30/11/2019
Busko Zdrój
XXIX Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska
Rozpoczęcie: 30/11/2019 Zakończenie: 01/12/2019
Gdańsk
Liga Dzieci i Młodzików II runda w pływaniu
Rozpoczęcie: 30/11/2019 Zakończenie: 30/11/2019
Łódź
XXIII Międzynarodowy Miting Pływacki Niesłyszących im. Józefa Sikorskiego
Rozpoczęcie: 30/11/2019 Zakończenie: 01/12/2019
Poznań
Otwarte Zimowe Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu o puchar Przewodniczącego Rady Mokotowskiej Fundacji Warszawianka - Wodny Park
Rozpoczęcie: 29/11/2019 Zakończenie: 30/11/2019
Warszawa
Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk
Rozpoczęcie: 29/11/2019 Zakończenie: 30/11/2019
Suwałki
Mistrzostwa Śląska 10 latków w pływaniu
Rozpoczęcie: 29/11/2019 Zakończenie: 29/11/2019
Dąbrowa Górnicza
Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności w Pływaniu 11, 12 lat
Rozpoczęcie: 29/11/2019 Zakończenie: 29/11/2019
Toruń
Zimowe Mistrzostwa DOZP w Pływaniu 2019
Rozpoczęcie: 29/11/2019 Zakończenie: 30/11/2019
Nowa Ruda
Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności w pływaniu 11, 12 lat
Rozpoczęcie: 27/11/2019 Zakończenie: 27/11/2019
Szczecin
Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny w pływaniu
Rozpoczęcie: 26/11/2019 Zakończenie: 26/11/2019
Zdzieszowice
Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin w pływaniu
Rozpoczęcie: 26/11/2019 Zakończenie: 26/11/2019
Lublin
Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Radomia
Rozpoczęcie: 23/11/2019 Zakończenie: 23/11/2019
Radom
Zawody pływackie Mali Mistrzowie 2019
Rozpoczęcie: 23/11/2019 Zakończenie: 23/11/2019
Grudziądz
VII Mistrzostwa Łodzi Szkół Niepublicznych w Pływaniu
Rozpoczęcie: 23/11/2019 Zakończenie: 23/11/2019
Łódź
XVII Memoriał Cezarego Piórkowskiego w pływaniu
Rozpoczęcie: 23/11/2019 Zakończenie: 23/11/2019
Płock
Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności w pływaniu 11, 12 lat
Rozpoczęcie: 23/11/2019 Zakończenie: 23/11/2019
Bochnia
Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności w Pływaniu 12 lat
Rozpoczęcie: 23/11/2019 Zakończenie: 23/11/2019
Gdańsk
Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Pływackiego
Rozpoczęcie: 23/11/2019 Zakończenie: 24/11/2019
Olsztyn
VIII Ogólnopolski Miting Pływacki Park Wodny Tarnowskie Góry
Rozpoczęcie: 23/11/2019 Zakończenie: 23/11/2019
Tarnowskie Góry
Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności w Pływaniu 11 lat
Rozpoczęcie: 22/11/2019 Zakończenie: 22/11/2019
Gdańsk
Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego 14 lat i starsi
Rozpoczęcie: 22/11/2019 Zakończenie: 23/11/2019
Oświęcim
Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności w Pływaniu 11, 12 lat (strefa bydgoska)
Rozpoczęcie: 22/11/2019 Zakończenie: 23/11/2019
Bydgoszcz
Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności Stylowej (strefa dolnośląska)
Rozpoczęcie: 21/11/2019 Zakończenie: 22/11/2019
Wrocław
Grand Prix Województwa Zachodniopomorskiego i Lubuskiego Edycja II
Rozpoczęcie: 20/11/2019 Zakończenie: 20/11/2019
Koszalin
Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności w pływaniu 11, 12 lat
Rozpoczęcie: 19/11/2019 Zakończenie: 19/11/2019
Suwałki
XIII Miting Pływacki o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza
Rozpoczęcie: 17/11/2019 Zakończenie: 17/11/2019
Kalisz
Pomorska Liga Ratownictwa Wodnego 2019 - Finał
Rozpoczęcie: 17/11/2019 Zakończenie: 17/11/2019
Gdańsk
II Otwarte Mistrzostwa Nowego Sącza o Puchar Prezydenta Miasta
Rozpoczęcie: 17/11/2019 Zakończenie: 17/11/2019
Nowy Sącz