Typ:
Wszystko
×
Zasięg:
Okręgowe
×
Data:
Wszystko
×
Zawody Okręgowe
Od Młodzika do Olimpijczyka trzecie eliminacje w sezonie 2019/2020
Rozpoczęcie: 07/03/2020 Zakończenie: 07/03/2020
Warszawa
XI Memoriał Stanisława Uby Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży
Rozpoczęcie: 07/03/2020 Zakończenie: 07/03/2020
Lębork
Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci o Puchar Term Maltańskich
Rozpoczęcie: 07/03/2020 Zakończenie: 07/03/2020
Poznań
Zawody o Laur Lubelskiego Koziołka - runda 2
Rozpoczęcie: 07/03/2020 Zakończenie: 07/03/2020
Lublin
Finał Strefy Wrocławskiej Licealiady Młodzieży w Pływaniu
Rozpoczęcie: 05/03/2020 Zakończenie: 05/03/2020
Wrocław
Finał Strefy Wrocławskiej Igrzysk Dzieci w Pływaniu
Rozpoczęcie: 05/03/2020 Zakończenie: 05/03/2020
Wrocław
Liga Dzieci i Młodzików III Runda
Rozpoczęcie: 05/03/2020 Zakończenie: 05/03/2020
Skierniewice
Finał Strefy Wrocławskiej Młodzieży Szkolnej w Pływaniu
Rozpoczęcie: 05/03/2020 Zakończenie: 05/03/2020
Wrocław
Akademickie Mistrzostwa Śląska w pływaniu
Rozpoczęcie: 05/03/2020 Zakończenie: 05/03/2020
Racibórz
Liga Szkół i Klubów Sląskich rocznika 2007 - III edycja
Rozpoczęcie: 04/03/2020 Zakończenie: 04/03/2020
Gliwice
XX Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski w Pływaniu w Kategorii Masters, Puchar Masters 2020
Rozpoczęcie: 29/02/2020 Zakończenie: 29/02/2020
Poznań
Podkarpacka Liga Pływacka Dzieci 11-12lat - I edycja wiosna 2020
Rozpoczęcie: 29/02/2020 Zakończenie: 29/02/2020
Ropczyce
Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Kielc
Rozpoczęcie: 29/02/2020 Zakończenie: 01/03/2020
Kielce
Puchar Wszechstronności Stylowej 10-13 lat
Rozpoczęcie: 29/02/2020 Zakończenie: 29/02/2020
Bochnia
Duża Świętokrzyska Liga Pływacka 1 runda
Rozpoczęcie: 23/02/2020 Zakończenie: 23/02/2020
Staszów
Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora ZSOiS w Zielonej Górze
Rozpoczęcie: 23/02/2020 Zakończenie: 23/02/2020
Zielona Góra
Mała Świętokrzyska Liga Pływacka 1 runda
Rozpoczęcie: 22/02/2020 Zakończenie: 22/02/2020
Sandomierz
Otwarte Mistrzostwa Mogilna w Pływaniu
Rozpoczęcie: 22/02/2020 Zakończenie: 22/02/2020
Mogilno
Otwarte Zimowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w pływaniu
Rozpoczęcie: 22/02/2020 Zakończenie: 23/02/2020
Łódź
Ogólnopolskie Zawody Pływackie Kaszuby-Swim pod Patronatem Burmistrza Kartuz
Rozpoczęcie: 22/02/2020 Zakończenie: 22/02/2020
Kartuzy
Zawody o Puchar Prezydenta Mielca w pływaniu
Rozpoczęcie: 22/02/2020 Zakończenie: 22/02/2020
Mielec
Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2008 - II edycja
Rozpoczęcie: 21/02/2020 Zakończenie: 21/02/2020
Dąbrowa Górnicza
Ogólnopolskie Zawody Pływackie - Memoriał Henryka Kosakowskiego
Rozpoczęcie: 21/02/2020 Zakończenie: 22/02/2020
Lublin
Liga Klubów Śląskich rocznik 2009 Runda II
Rozpoczęcie: 19/02/2020 Zakończenie: 19/02/2020
Radlin
Liga Szkół i Klubów Sląskich rocznika 2006 i starsi - II edycja
Rozpoczęcie: 18/02/2020 Zakończenie: 18/02/2020
Gliwice
Młodzieżowa Liga Województwa Pomorskiego runda I
Rozpoczęcie: 15/02/2020 Zakończenie: 15/02/2020
Gdańsk
Cieszyński Miting Pływacki Runda III
Rozpoczęcie: 15/02/2020 Zakończenie: 15/02/2020
Cieszyn
Zawody o Laur Lubelskiego Koziołka - runda 1
Rozpoczęcie: 15/02/2020 Zakończenie: 15/02/2020
Lublin
Liga Szkół i Klubów Śląskich rocznika 2010 - II edycja
Rozpoczęcie: 14/02/2020 Zakończenie: 14/02/2020
Dąbrowa Górnicza
Liga Szkół i Klubów Sląskich rocznika 2007 - II edycja
Rozpoczęcie: 12/02/2020 Zakończenie: 12/02/2020
Gliwice
Liga Województwa Pomorskiego Dzieci runda I
Rozpoczęcie: 09/02/2020 Zakończenie: 09/02/2020
Słupsk
Zimowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
Rozpoczęcie: 08/02/2020 Zakończenie: 09/02/2020
Lublin
Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny w pływaniu
Rozpoczęcie: 08/02/2020 Zakończenie: 08/02/2020
Dobrodzień
Liga Województwa Pomorskiego Młodzików runda I
Rozpoczęcie: 08/02/2020 Zakończenie: 08/02/2020
Chojnice
I Runda Ligi Wojewódzkiej dzieci i młodzików 2020
Rozpoczęcie: 02/02/2020 Zakończenie: 02/02/2020
Zamość
III Mistrzostwa Mazowsza w pływaniu pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanowa
Rozpoczęcie: 01/02/2020 Zakończenie: 01/02/2020
Ciechanów
Zachodniopomorska Liga Pływacka Runda II
Rozpoczęcie: 01/02/2020 Zakończenie: 01/02/2020
Gryfino
Wojewódzka Liga Juniorów w pływaniu - I runda
Rozpoczęcie: 01/02/2020 Zakończenie: 01/02/2020
Lublin
VII Zawody pływackie o Puchar Wójta Gminy Osiecznica 2020
Rozpoczęcie: 31/01/2020 Zakończenie: 01/02/2020
Osiecznica
Puchar Sprintu Otwarte Mistrzostwa Staszowa
Rozpoczęcie: 25/01/2020 Zakończenie: 25/01/2020
Staszów
III Open Baltic Finswimming Championship
Rozpoczęcie: 24/01/2020 Zakończenie: 26/01/2020
Olsztyn
Wojewódzka Liga Dzieci 2020 w pływaniu I rzut
Rozpoczęcie: 19/01/2020 Zakończenie: 19/01/2020
Zielona Góra
Akademickie Mistrzostwa Poznania i Wielkopolski 2019/2020 Pływanie - I rzut
Rozpoczęcie: 18/01/2020 Zakończenie: 18/01/2020
Poznań
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Opolskiego w pływaniu
Rozpoczęcie: 17/01/2020 Zakończenie: 18/01/2020
Strzelce Opolskie
Wojewódzka Liga Miast Opolszczyzny w pływaniu
Rozpoczęcie: 11/01/2020 Zakończenie: 11/01/2020
Krapkowice
I Noworoczny Miting Pływacki Swim Tri Rzeszów
Rozpoczęcie: 29/12/2019 Zakończenie: 29/12/2019
Rzeszów
Zimowe Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w pływaniu
Rozpoczęcie: 21/12/2019 Zakończenie: 21/12/2019
Żagań
Bijemy Rekordy pod patronatem Pawła Korzeniowskiego
Rozpoczęcie: 21/12/2019 Zakończenie: 21/12/2019
Oświęcim
Mistrzostwa Śląska 12 i 13 lat w pływaniu
Rozpoczęcie: 16/12/2019 Zakończenie: 17/12/2019
Gliwice
Wodzisławski Miting Pływacki Masters 2019 - !!ODWOŁANE!!
Rozpoczęcie: 15/12/2019 Zakończenie: 15/12/2019
Wodzisław Śląski
XVI Mikołajkowe Zawody Pływackie
Rozpoczęcie: 14/12/2019 Zakończenie: 14/12/2019
Wola k/Miedźnej
I Międzynarodowe Zawody Pływackie Junior Cup
Rozpoczęcie: 14/12/2019 Zakończenie: 14/12/2019
Toruń
Zawody o Puchar Prezesa LKS Delfin Połaniec
Rozpoczęcie: 14/12/2019 Zakończenie: 14/12/2019
Połaniec
Zachodniopomorska Liga Pływacka 2019/2020 Runda I
Rozpoczęcie: 14/12/2019 Zakończenie: 14/12/2019
Choszczno