Plebiscyt

Bohaterowie 2014 - Ujęcie Roku

Szymon Gagatek 2015-01-27 21:31

W roku 2014 opublikowaliśmy dla Was łącznie 85 albumów, w których znalazło się ponad 13 000 zdjęć. Wszystko po to, żebyście w dowolnym czasie mogli wracać do miejsc i chwil, które zostały zamknięte w obrazie. Dziękujemy wszystkim fotografom, którzy nam towarzyszyli na zawodach i zapraszamy do współpracy w roku 2015! Po takim wstępie już wiecie, że czas na kolejną kategorię w plebiscycie Bohaterowie 2014: "Ujęcie Roku"!

Głosowanie (ankieta na końcu tekstu) będzie trwać do 31 stycznia. Natomiast już w czwartek ogłosimy nominowanych w czternastej kategorii naszego plebiscytu. Będziecie mogli podjąć decyzję, który filmik określić mianem "Filmiku Roku"!

Honorowy patronat nad plebiscytem objął Polski Związek Pływacki.

Oto nominowani do tytułu Bohatera 2014 roku w kategorii „Ujęcie Roku”:

Marek Kuświk

Zdjęcie wykonane podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Poznaniu. Na fotografii uwieczniono Martę Korzeniowską i Jakuba Pasulę. Zdjęcie to było również najlepiej "lajkowanym" w naszej galerii na Facebooku.

Katarzyna Ślęczkowska

Zdjęcie wykonane podczas rozgrzewki przed jednym z bloków I edycji Polskiej Ligi Pływackiej na pływalni AWF w Krakowie. Jego bohaterką została Dominika Sztandera.

Agnieszka Wilczek

Zdjęcie wykonane podczas Mistrzostw Polski Juniorów 16-letnich w Gorzowie Wielkopolskim. Bohaterem fotografii jest Adam Pierściński - zawodnik MKS Piaseczno.

Przypominamy, że zwycięzcą kategorii Ujęcie Roku jest autor zdjęcia.