Polska

#pomagamywygrywac - pomóż potrzebującym pływakom!

Joanna Kwatera 2019-03-13 09:25

Firma H2O shop.pl rozpoczęła szczytną akcję, mającą na celu zebranie środków na wsparcie potrzebujących osób mających związek z pływaniem. Poniżej przedstawiamy list od właściciela H2O Shop, w którym Pan Jacek Kryger tłumaczy szczegóły całego przedsięwzięcia. Zaangażujmy się i pomóżmy! By dołożyć swoją cegiełkę, potrzeba naprawdę niewiele.

Szanowni Pływacy!

Rozpoczęliśmy akcję, której celem jest pozyskanie środków na wsparcie osoby bądź osób szczególnie potrzebujących pomocy, które mają (lub miały) związek z pływaniem. W skład komisji weryfikacyjnej wejdzie 5 pływaków - ambasadorów. To oni zadecydują o wyborze tych, którym pomożemy. Honorowym Ambasadorem kampanii jest mistrz świata, Konrad Powroźnik. Pływak niedosłyszący o którym więcej można przeczytać np. TUTAJ.

Akcja dopiero się rozpoczęła i potrwa do końca maja. Już teraz możemy pochwalić się, że oprócz portalu Megatiming do projektu przyłączyły się największe marki pływackie. W porządku alfabetycznym: ARENA, HEAD, MadWave, OTEsports, TriSwim. Te firmy (jesteście wielcy, dziękujemy!) zadeklarowały przekazanie pakietów produktowych, które również rozdamy najbardziej potrzebującym pływakom.

Czekamy też na Twoje zdjęcie!

Udział w akcji jest bardzo prosty, nic nie kosztuje! Wystarczy pobrać kartkę, wydrukować i podpisać. Następnie należy zrobić sobie z nią zdjęcie i zamieścić je na Facebooku, Instagramie - koniecznie oznaczając hashtagiem #pomagamywygrywac. Każdy taki post to Twoja pomoc - złotówka, którą dokładasz do zbiórki. Więcej informacji o zasadach kampanii znajdziecie na https://www.h2oshop.pl/aktualnosci/147.html.

Przyłącz się do nas! Pokażmy wspólnie, że pływacy potrafią pomagać! Sprawdź, kto już zdążył zamieścić swoją fotografię, wpisując w mediach społecznościowych #pomagamywygrywac.

Zachęcam gorąco,

Jacek Kryger
H2Oshop.pl

foto: H2Oshop.pl