Plebiscyt

Bohaterowie 2014 - Inicjatywa Roku

Szymon Gagatek 2015-01-31 21:15

To już ostatnia, piętnasta kategoria naszego plebiscytu. Podsumowanie 2014 roku dobiega końca. Na finiszu chcemy wyróżnić tych, którzy w ciągu ostatnich miesięcy wykazali się kreatywnością, poświęcając swój czas i energie na ożywienie pływackiej społeczności, tworząc coś nowego i wyjątkowego. Przed Wami trzy kandydatury do tytułu „Inicjatywa roku”!

Pamiętajcie, że głosowanie (ankieta na końcu tekstu) będzie trwać do 4 lutego, włącznie. To Wasza ostatnia szansa na wyrażenie swojego zdania w naszym plebiscycie, a zatem… Do dzieła!

Honorowy patronat nad plebiscytem objął Polski Związek Pływacki.

Oto kandydaci do tytułu Bohatera 2014 roku w kategorii „Inicjatywa roku”:

Umiem Pływać

Projekt powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” jest adresowany do uczniów klas III szkół podstawowych w całej Polsce. Zakłada systematyczny i powszechny udział dzieci w pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach sportowych z zakresu „nauki pływania”. Więcej informacji o projekcie na stronie Ministerstwa Sportu i Turystyki (TUTAJ).

Polska Liga Pływacka

Pomysł na dodatkowe zawody stojące na wysokim poziomie, w których istnieje szansa na spotkanie się ze sobą krajowej czołówki i doskonałą drużynową atmosferę? Proszę bardzo! Nowa formuła drużynowych mistrzostw Polski, w których rywalizują ze sobą województwa wygląda naprawdę obiecująco i miejmy nadzieję, że wciąż będzie się rozwijać.

Wspieramy Śląskie Pływanie

Projekt Silesia Swimming Center. Wspierając pływaków z województwa śląskiego, stworzono możliwość bezpłatnej analizy wideo techniki pływackiej dla sześciorga zawodników w wieku 10-16 lat. Po udanej pierwszej edycji, raz w roku planowane są kolejne.