Polska

To już dziś! Dzień otwarty w SMS Oświęcim

Iwona Bohosiewicz 2019-04-04 08:29

Ośœwięcimska Szkoła Mistrzostwa Sportowego otwiera swoje drzwi dla zawodników chętnych do kontynuacji swojej pływackiej kariery na poziomie liceum w sezonie 2019/2020.
Szkoła, w której stawiał pierwsze kroki oraz szlifował swój talent Paweł Korzeniowski zaprasza do zapoznania się z obiektami sportowymi, internatem i szkoły.
Jeżeli jesteśœ zainteresowany pracą w dobrej atmosferze pod okiem znakomitych szkoleniowców odwiedŸź nas 4 kwietnia 2019 roku o godzinie 17.00.
Zapraszamy kandydatów do Liceum Mistrzostwa Sportowego oraz klasy VII i VIII Mistrzostwa Sportowego.
PrzyjedźŸ i zapoznaj się z placówką o długoletniej tradycji i dośœwiadczeniu, gdzie przy zastosowaniu nowoczesnych metod szkoleniowych pracujemy z uzdolnioną młodzieżą. Zapoznaj z miejscem, gdzie rozwijały się talenty kilku polskich olimpijczyków, NIE ZWLEKAJ!
Miło nam poinformować, że od 1 wrześœnia 2019  powstanie kolejny oddział Mistrzostwa Sportowego na poziomie klasy VII.
Dzięki wspólnej inicjatywie władz Miasta Ośœwięcim oraz Powiatu Ośœwięcimskiego będziemy mieli możliwoœść szkolenia młodzieży na dotychczasowym wysokim poziomie sportowym. Tworzenie oddziału mistrzostwa sportowego w Szkole Podstawowej odbywa się na zasadach œścisłej współpracy pomiędzy Szkołą Podstawową nr 8  a Powiatowym Zespołem nr 2 Szkół Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Ośœwięcimiu.
I pamiętaj: „niemożliwe nie istnieje”!