Plebiscyt

Bohaterowie 2014 – zapowiedź

Szymon Gagatek 2015-01-02 18:45

Dokładnie rok temu wystartowaliśmy z pierwszą edycją plebiscytu naszego portalu na Bohaterów 2013 roku. W ciągu miesiąca oddaliście ponad 31 tysięcy głosów, odwiedzając stronę 120 tysięcy razy! Po 365 dniach rusza druga edycja, w której ponownie sami wyłonicie tych, którzy w poprzednim roku zrobili na Was największe wrażenie!

Plebiscyt, zakończony rozdaniem nagród na letnich mistrzostwach Polski w Olsztynie, dostarczył mnóstwo rozrywki i emocji. Nie zabrakło też niespodziewanych rozstrzygnięć. Mamy nadzieję, że w tym roku będziecie się bawić równie dobrze, a może nawet i lepiej. Za nami "przejściowy" rok, w którym działo się jednak bardzo dużo. Nasi zawodnicy odnosili sukcesy na arenie międzynarodowej, a krajowe pływanie zrobiło kolejny krok do przodu na ostatnich mistrzostwach Polski na krótkim basenie w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wybór tych najlepszych nie powinien być więc sprawą prostą.

W tym roku ponownie poznamy zwycięzców aż piętnastu kategorii. Zmieni się jedynie liczba nominowanych do każdej z nich. Tym razem do wyboru będą zawsze trzy opcje. Głosowanie w pierwszej kategorii rozpocznie się na portalu news.omegatiming.pl już jutro w godzinach popołudniowych i potrwa do 7 stycznia. Kolejnych nominowanych będziemy odsłaniać co dwa dni. Oznacza to, że ostatnie głosowanie rozpocznie się 31 stycznia i zostanie zamknięte 4 lutego. Komplet wyników opublikujemy oczywiście w specjalnym artykule, po zakończeniu całego konkursu, zwycięzców ogłosimy również na naszym profilu na Facebooku.

Oto wszystkie kategorie, w których poznamy Bohaterów 2014 roku:
*Najlepszy zawodnik   (głosowanie: 3-7 stycznia)
*Najlepsza zawodniczka   (głosowanie: 5-9 stycznia)
*Progres roku   (głosowanie: 7-11 stycznia)
*Najlepszy junior   (głosowanie: 9-13 stycznia)
*Najlepsza juniorka   (głosowanie: 11-15 stycznia)
*Trener roku   (głosowanie: 13-17 stycznia)
*Wyścig roku   (głosowanie: 15-19 stycznia)
*Najlepszy Polak w USA   (głosowanie: 17-21 stycznia)
*Najlepszy zawodnik na wodach otwartych   (głosowanie: 19-23 stycznia)
*Najlepsza zawodniczka na wodach otwartych   (głosowanie: 21-25 stycznia)
*Najlepszy zawodnik niepełnosprawny   (głosowanie: 23-27 stycznia)
*Impreza roku   (głosowanie: 25-29 stycznia)
*Ujęcie roku   (głosowanie: 27-31 stycznia)
*Filmik Roku   (głosowanie: 29 stycznia - 2 lutego)
*Inicjatywa roku   (głosowanie: 31 stycznia - 4 lutego)

Kolejny raz oddajemy głos w Wasze ręce i życzymy dobrej zabawy!