Plebiscyt

Bohaterowie 2015 - zapowiedź

Szymon Gagatek 2016-01-01 14:20

Przed nami wyjątkowy, olimpijski rok 2016. W pamięci wciąż mamy jednak wielkie emocje, których byliśmy świadkami w ostatnich dwunastu miesiącach. Czas po raz trzeci w historii podsumować ten okres w naszym plebiscycie. Rozpoczynamy kolejną odsłonę głosowania na pływackich Bohaterów!

Poprzednie dwie edycje to mnóstwo doskonałej zabawy i zażartej walki o zwycięstwa w wielu kategoriach, w których nie brakowało też niespodzianek. W tym roku może być podobnie. Za nami wyjątkowy czas w polskim pływaniu. Rok 2015 przyniósł nam wiele sukcesów: doskonałe wyniki na mistrzostwach świata i Europy, medale pierwszych w historii Igrzyskach Europejskich i moc rekordów na zimowym czempionacie w Lublinie. Tym samym wybór najlepszych z najlepszych na pewno nie będzie prosty.

Uważnie obserwowaliśmy przebieg dotychczasowych głosowań, starając się wyciągnąć jak najlepsze wnioski, by wciąż udoskonalać nasz plebiscyt. Dlatego też i w tym roku nie zabraknie drobnych modyfikacji. Najbardziej rzucającą się w oczy zmianą jest zmniejszenie liczby kategorii do jedenastu. Po roku ponownie postanowiliśmy powrócić do pięciu nominacji w każdej z nich – wybór będzie zatem większy. Co ważne, po raz pierwszy głosowania nie będą na siebie nachodzić. Pierwsze rozpocznie się na portalu news.megatiming.pl już w nocy z niedzieli na poniedziałek i zakończy się 6 stycznia – będzie zatem trwać równe trzy doby. Zaraz po dokonaniu wyboru Zawodnika Roku, przejdziemy do głosowania w kolejnej kategorii. Oznacza to, że ostatnie głosowanie rozpocznie się 2 lutego i zostanie zamknięte dwa dni później.

Komplet wyników opublikujemy oczywiście w specjalnym artykule po zakończeniu całego konkursu, zwycięzców ogłosimy również na naszym profilu na Facebooku.

Oto wszystkie kategorie, w których poznamy Bohaterów 2015 roku:
*Zawodnik roku   (głosowanie: 3-5 stycznia)
*Zawodniczka roku   (głosowanie: 6-8 stycznia)
*Progres roku   (głosowanie: 9-11 stycznia)
*Najlepszy junior   (głosowanie: 12-14 stycznia)
*Najlepsza juniorka   (głosowanie: 15-17 stycznia)
*Trener roku   (głosowanie: 18-20 stycznia)
*Najlepszy Polak w USA   (głosowanie: 21-23 stycznia)
*Najlepszy zawodnik na wodach otwartych   (głosowanie: 24-26 stycznia)
*Najlepszy zawodnik niepełnosprawny   (głosowanie: 27-29 stycznia)
*Impreza roku   (głosowanie: 30 stycznia - 1 lutego)
*Inicjatywa roku   (głosowanie: 2 lutego - 4 lutego)

Kolejny raz oddajemy głos w Wasze ręce i życzymy dobrej zabawy!