Świat

Fantasy ISL - zostań pływackim managerem!

Szymon Gagatek 2020-10-23 23:30

Fani piłki nożnej na pewno doskonale znają rozmaite gry typu "Wygraj Ligę" czy "Fantasy Premier League", w których piłkarscy fani za wirtualne pieniądze tworzą swoje zespoły, gromadząc punkty za rzeczywiste występy piłkarzy na boiskach. To świetna okazja by porywalizować ze znajomymi i ludźmi z całego świata. Nic więc dziwnego, że odpowiednika doczekaliśmy się również przed startem zmagań w Intrernational Swimming League. 

W grze Fantasy ISL (którą można znaleźć pod linkiem https://fantasyisl.co.uk/) mamy do dyspozycji 100 mln funtów. Możemy je przeznaczyć na zakup pływaków do 12-osobowego zespołu. Drużyna składa się z 6 kobiet i 6 mężczyzn i tylko od nas zależy kogo wybierzemy. Jedyny warunek - zmieścić się w budżecie. Wybrany team trzeba zatwierdzić przed rozpoczęciem pierwszego spotkania danej kolejki, klikając "Submit Team" (w tym wypadku przed godziną 12:00 w sobotę). Później pozostaje już tylko śledzić zmagania i trzymać kciuki za wybranych przez siebie zawodników. Jak zbierają punkty dla naszego zespołu? Dokładnie tak samo jak w ISL. Organizatorzy zabawy postawili na przejrzyste zasady. Przykładowo, jeżeli wybierzemy do składu Radosława Kawęckiego, a on zdobędzie dla Cali Condors 28 punktów - dokładnie taka liczba "oczek" trafi również na nasze konto. Po każdej kolejce punkty wszystkich członków naszej drużyny są sumowane, a my mamy możliwość dokonania zmian przed rozpoczęciem kolejnej serii spotkań. 

Gra daje możliwość rywalizowania z osobami z całego świata, ale można też utworzyć specjalną wewnętrzną ligę. Nasza już na Was czeka. Po utworzeniu zespołu wejdźcie w Leagues -> Join a League i wprowadźcie poniższe dane:

Nazwa ligi: megatiming.pl

Hasło: isl

Rejestracja jest szybka i nie sprawia najmniejszych problemów. Pamiętajcie, żeby zapisać się do naszej ligi. Dołączajcie do nas i wspólnie rywalizujmy o miano najlepszego pływackiego managera!