Polska

Zaproszenie do SMS Olsztyn

Iwona Bohosiewicz 2019-05-12 21:11

W związku ze zbliżającym się świętem polskiego pływania - Mistrzostwami Polski, które w najbliższych dniach rozpoczną się w Olsztynie zapraszamy do zapoznania się z propozycją olsztyńskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Będziecie mieli okazję porozmawiania z naszymi trenerami i zawodnikami oraz zapoznać z warunkami treningowymi.
Szkolenie sportowe w naszej szkole prowadzone jest od 2014 roku. Wysoki poziom szkolenia potwierdzają spektakularne sukcesy zawodników, wśród których są wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski, uczestnicy, finaliści i medaliści Mistrzostw Europy, uczestnicy Mistrzostw Świata, medaliści i uczestnicy Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich. U podstaw tych sukcesów leży starannie opracowany, zgodny z wymaganiami Ministerstwa Sportu program szkolenia sportowego ściśle skorelowanego z procesem edukacyjnym. Zaangażowana w swoją pracę doświadczona i utytułowana kadra trenerska, duża indywidualizacja treningu  w zależności od specjalizacji stylowej i dystansowej to dodatkowe atuty szkoły .
W ostatnim czasie w mediach społecznościowych pojawiły się niepokojące komentarze o SMS Olsztyn. Uspokajamy środowisko pływackie w Polsce że u nas szkolenie będzie się odbywało zgodnie z najnowszymi trendami treningu pływackiego na świecie co pozwoli na indywidualizacje treningu z podziałem na specjalizację stylową i dystansową.  Szkoła jest otwarta na innowacje, atrakcyjne projekty. Dzięki takiemu podejściu przez wszystkie lata funkcjonowania w olsztyńskiej SMS pływania możemy obserwować stały rozwój tej dyscypliny, co potwierdza poziom sportowy naszych zawodników. Nadal zamierzamy prowadzić szkolenie na najwyższym poziomie bazując na dobrych praktykach i doświadczeniu.

* ogłoszenie zamiesznono na prośbę olsztyńskiej społeczności związanej ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego.