Plebiscyt

Bohaterowie 2014 - Filmik Roku

Szymon Gagatek 2015-01-29 21:42

W ubiegłym roku pływacki świat obiegło wiele filmików. Te najpopularniejsze: lipduby "Happy" Pharrella Williamsa i "Shake it off" Taylor Swift, które podbijały głównie Stany Zjednoczone, odpowiedników na polskich pływalniach jednak nie znalazly. Kreatywności i dobrej zabawy z kamerą jednak nie zabrakło, dlatego też rozpoczynamy kolejne głosowanie. Czas na "Filmik Roku"! 

Głosowanie w tej kategorii (ankieta na końcu tekstu) potrwa przez najbliższe cztery dni, do 2 lutego (włącznie). Z kolei ostatniego dnia stycznia rozpoczniemy wybór ostatniego zwycięzcy naszego plebiscytu: „Inicjatywa roku”.

Honorowy patronat nad plebiscytem objął Polski Związek Pływacki.

Oto nagrania nominowane w plebiscycie Bohaterowie 2014 w kategorii „Filmik roku”:

Kajetan Załuski: 25m backwards backstroke

Filmik, który powstał dzięki... Radosławowi Kawęckiemu. Mało kto spodziewał się tak dobrego występu naszej reprezentacji na mistrzostwach świata w Dausze, sam Kajetan zadeklarował, że przepłynie 25 metrów stylem grzbietowym do tyłu, jeżeli nasza reprezentacja zdobędzie co najmniej jeden medal w Katarze. Udało się już drugiego dnia, więc z obietnicy trzeba było się wywiązać.

KONIEC MISTRZOSTW ... TERAZ!!!

Nasi zawodnicy na mistrzostwach Europy w Berlinie spisywali się na tyle dobrze, że wrócili z nich z aż czteroma medalami. Dodatkowo czempionat Starego Kontynentu zakończyli z hukiem. Dosłownie!

 

Post użytkownika Kacper Majchrzak.

QUIZ wiedzy na temat kariery Otylii Jędrzejczak

W czerwcu tego roku oficjalnie zakończyła karierę najlepsza polska pływaczka w historii. "Pożegnanie" Otylii Jędrzejczak odbyło się podczas mistrzostw Polski w Olsztynie. Z tej okazji Polski Portal Pływacki przygotował mały sprawdzian dla uczestników zawodów. Jak sobie poradzili?