Plebiscyt

Bohaterowie 2013 – zapowiedź

Szymon Gagatek 2014-01-02 16:28

Lekkoatletyka ma „Złote Kolce”, siatkówka „Siatkarskie Plusy”, żużel „Galę Czarnego Sportu”, więc dlaczego polskie pływanie miałoby nie doczekać się swojego plebiscytu?! W ramach podsumowania 2013 roku w wykonaniu naszych zawodników proponujemy Wam małą zabawę w wybór „Bohaterów 2013 roku”. Przez najbliższy miesiąc sami wyłonicie tych, którzy przez ostatnie 365 dni zrobili na Was największe wrażenie!

To był rok obfitujący w ciekawe wydarzenia, emocjonujące wyścigi i sukcesy naszych reprezentantów. Polskie pływanie, po braku sukcesów na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie, ożyło, a ostatnie mistrzostwa kraju są najlepszym dowodem na to, że ruszyliśmy z miejsca. Czas więc wybrać tych, którzy na taki obrót sytuacji mieli największy wpływ.

Oto wszystkie kategorie, w których poznamy Bohaterów 2013 roku:
*Najlepszy zawodnik
*Najlepsza zawodniczka
*Progres roku
*Najlepszy junior
*Najlepsza juniorka
*Trener roku
*Wyścig roku
*Najlepszy Polak w USA
*Najlepszy zawodnik na wodach otwartych
*Najlepsza zawodniczka na wodach otwartych
*Najlepszy zawodnik niepełnosprawny
*Impreza roku
*Ujęcie roku
*Filmik Roku
*Inicjatywa roku

Głosowanie w pierwszej kategorii rozpocznie się na portalu news.omegatiming.pl już jutro w godzinach popołudniowych i potrwa do 7 stycznia. Kolejnych nominowanych będziemy odsłaniać co dwa dni. Oznacza to, że ostatnie głosowanie rozpocznie się 31 stycznia i zostanie zamknięte 4 lutego. Komplet wyników opublikujemy w specjalnym artykule, po zakończeniu całego konkursu.

Oddajemy głos w Wasze ręce – dobrej zabawy!