Świat

Mistrzostwa świata w TVP Sport

Szymon Gagatek 2019-07-20 14:16

Już tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia zmagań najlepszych pływaków świata w Nambu University Municipal Aquatics Center. Wielkie emocje będą nam towarzyszyć przez najbliższe osiem dni, a wszystkie najważniejsze momenty rywalizacji w Gwangju zobaczymy dzięki transmisji mistrzostw świata w TVP Sport. Pozazdrościć nam mogą w Australii. Tam żadna stacja telewizyjna nie wykupiła praw do pokazywania zawodów.

Na Antypodach doczekali się powtórki z 2013 roku. Czempionat globu w Barcelonie również nie transmitowano na żadnym kanale i Australijczykom pozostało oglądanie... skrótów na FINA TV. Teraz całość będą mogli zobaczyć na żywo na stronie Międzynarodowej Federacji Pływackiej, ale oczywiście wcześniej będą musieli wykupić dostęp do internetowego kanału. 

My znaleźliśmy się w dużo lepszej sytuacji. Oprócz możliwości zasubskrybowania FINA TV mamy do wyboru także inną opcję. Całość mistrzostw będzie pokazywana na dostępnym powszechnie chociażby w naziemnej telewizji cyfrowej kanale TVP Sport oraz na portalu sport.tvp.pl

Eliminacje będą się rozpoczynać codziennie o 3:00 w nocy polskiego czasu, a początek sesji finałowych zaplanowano na godzinę 13:00. W Gwangju wystartuje 22-osobowa kadra naszego kraju. Obszerne relacje z całej imprezy znajdziecie oczywiście na naszym portalu!